۱۷۰ نیروی کمکی برای خدمات رسانی به زائران اربعین از زنجان به غرب کشور اعزام شدند

سرهنگ ایرج خانی پور روز چهارشنبه در مراسم بدرقه کارکنان کمکی پلیس استان زنجان جهت خدمات رسانی و تامین نظم و امنیت زائران حسینی در مرزهای خسروی و مهران با تاکید بر اینکه خدمات رسانی و تامین امنیت از جمله وظایف پلیس است، افزود: همه دستگاه ها و نهادهای خدمات رسان و امدادی باید تلاش کنند که بهترین خدمات به زائران اباعبدالله الحسین(ع) ارائه شود.

وی با تاکید بر اینکه ماموریت اربعین ارزشمند و بصیرت افزایی است، اظهار داشت: تیم های اعزامی تا زمانی که آخرین زائر از خاک عراق وارد کشورمان شود به خدمت رسانی خود ادامه خواهند داد.
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از زائران خواست که عجله و شتاب نداشته باشند چرا که همه امکانات برای عبور و تردد فراهم است و یادآورشد: نسبت به سال های گذشته شاهد افزایش سیستم های خدمات رسان هستیم.
سرهنگ خانی پور همچنین به رانندگانی که در مرزها در حال تردد هستند، توصیه کرد با سرعت مطمئنه حرکت و از سرعت غیرمجاز و ایجاد استرس و نگرانی برای دیگر رانندگان خودروها و زائران خودداری کنند.
وی با تاکید بر اینکه زائران اربعین حسینی باید به توصیه های پلیس توجه کافی داشته باشند، ابزار امیدواری کرد، این همایش بزرگ مردمی در سایه امنیت موجود با آرامش برگزار شود.
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان بر لزوم استفاده از تجارب سال های گذشته و به ویژه استان های مرزی در برگزاری این مراسم تاکید کرد و افزود: رفع نیازمندی ها و نواقص بر اساس تجارب و استفاده از تجربیات کارکنان حاضر در مأموریت اربعین سالهای گذشته حتی اعضای وابسته قطعا می تواند ما را در موفقیت هرچه بهتر این ماموریت عظیم یاری کند.
سرهنگ خانی پور با بیان اینکه ماموریت اربعین حسینی(ع)، ماموریتی متفاوت‌تر از سایر ماموریت‌های انتظامی است، اظهار داشت: ماموریت اربعین حسینی (ع)، ماموریتی بصیرت افزا، معنویت بخش و بسیار ارزشمند بوده چراکه خادمی اباعبدالله الحسین(ع) افتخاری ماندگار است که نصیب کارکنان انتظامی شده است.
وی با بیان اینکه نگاه کارکنان پلیس به مأموریت اربعین حسینی(ع) نگاهی آمیخته با عشق به ساحت حضرت سیدالشهدا(ع) و اشتیاق خدمت به زائران است، گفت: پلیس به وظایف ذاتی و انقلابی خود در تحقق هر چه باشکوه تر این کنگره عظیم جهان اسلام، مقید و متعهد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.