فرماندار ابرکوه: رویکرد دولت سیزدهم محرومیت زدایی است

به گزارش چهارشنبه روابط عمومی فرمانداری ابرکوه محمد هادی زارع زاده در جمع خبرنگاران افزود: با این میزان بودجه ۲۰ پروژه نیمه تمام تکمیل می شود.

وی با اشاره به اینکه ابرکوه یکی از نقاط محروم وکمتر توسعه یافته استان یزد است خاطر نشان کرد: برای نخستین بار از سهم فروش نفت اعتباراتی به این شهرستان اختصاص داده شده است.

زارع زاده با بیان اینکه رئیس جمهوری و مسئول ارشد استان نگاه ویژه ای به مناطق محروم دارند تصریح کرد: در سفر رئیس جمهوری سال گذشته به یزد۶۰ طرح در زمینه های فرهنگی ، عمرانی ، اقتصادی با اعتباری افزون بر ۵۰۰میلیارد تومان مصوب شده است .

فرماندار ابرکوه همچنین اضافه کرد: درسفر سال گذشته استاندار یزد به ابرکوه هم ۶۴ طرح در زمینه های مختلف عمرانی ، فرهنگی ، اقتصادی مصوب شده است .

رئیس شورای اسلامی شهر ابرکوه هم با تجلیل از شهدای عرصه خبرگفت: خبرنگاران تلاش خوبی در این سمتی که به آنها واگذار شده دارند.

محمد سالاری افزود: خبرنگاران بدون هیچ چشم داشتی در این عرصه سخت فعالیت گسترده ای دارند و با انعکاس اخبار وگزارشات مردم و مسئولان را مطلع می کنند.

شهردار ابرکوه نیز با قدردانی از خدمات و تلاش های بی وقفه خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت : حقیقتا کار خبرنگاری کار سختی است .

خلیل اکرمی افزود: اما این قشر عظیم با شوق و علاقه خاصی برای جامعه تلاش می کنند و با فعالیت های خود جامعه را باکم وکاستی ها به مردم ومسئولان معرفی می کنند.

معاون امور هماهنگی وعمرانی فرماندار ابرکوه هم در این نشست با تجلیل دولت مردان شهید رجایی و باهنر و خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: در هفته گرامیداشت دولت ۳۰پروژه عمرانی درحوزه های مختلف عمرانی ، فرهنگی ، ورزشی در بخش دولتی وخصوصی افتتاح شد.

مهدی زارع افزود: برای این طرح ها از جمله بهره برداری از تقاطع ۱۵دی ، بزرگراه ابرکوه ، سورمق به طول ۱۳ کیلومتر ، یک واحد تولید کاشی و سرامیک ، واحد تولید بسته بندی ظروف است ۷۵۰میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است .

شهرستان ۵۵ هزار نفری ابرکوه در۱۴۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.