افتتاح ۸۷۱ پروژه در هرمزگان/ امیدآفرینی در ایران و انزوای دشمنان

بندرعباس – ایرنا – بهره‌برداری از ۸۷۱ طرح هفته دولت در استان هرمزگان چنان داغی بر دل دشمنانِ مستاصل جمهوری اسلامی ایران گذاشت که حتی حاضر شدند آشکارا، درماندگی خود را نشان دهند، حضور مستمر مسوولان در بین مردم و تلاش برای شناسایی و حل مشکلات کشور، دشمن را به زانو درآورده است.

افتتاح ۸۷۱ طرح به ارزش یکهزار و ۱۰۰ میلیارد ریال در هفته دولت امسال آن هم در پایتخت اقتصادی ایران، سردرگمی دشمنان ملت ایران را به دنبال داشت تا جایی که با اقدامات عجولانه‌ای در فضای سایبری تلاش کردند به نوعی با تمرکز بر روی برخی حاشیه‌ها، اذهان عمومی ملت ایران را از این پیشرفت‌ها دور کنند و این خود نشان‌دهنده این است که دولت سیزدهم به خوبی راه نجات و سربلندی کشور را شناسایی و در این مسیر هرچه توان دارد به میدان آورده تا گام دوم انقلاب شتاب بیشتری به خود بگیرد.

آنچه مسلم است، رسانه‌های فارسی زبانِ صهیونیستی غربی و درواقع پروپاگاندای رسانه‌ای استکبار، فراموش کرده‌اند که دیگر کسی به جز سالمندانِ سازمان منافقین در مخفی‌گاهِ پایتخت آلبانی، با صفحه‌های فیک کامنت‌هایشان را تایید و لایک نمی‌کند، درواقع همین فیک‌های مجازی که در جوانی، بیش از ۱۲ هزار نفر از مردم بی‌گناه ایران را در کوچه‌ها و خیابان‌ها قتل‌عام کردند، تنها بازمانده‌های این رسانه‌ها هستند و زمانی که اربابانشان متوجه این موضوع شوند، لحظه‌ای در ناپدید کردنشان درنگ نمی‌کنند، بنابراین هر طور شده دست و پا می‌زنند تا به نحوی ثابت کنند در روند اخلال در پیشرفت جمهوری اسلامی موثر هستند چون دیگر پای مرگ و زندگی‌شان درمیان است. « ما ۱۷ هزار شهید ترور داشتیم» و زخم‌خورده تروریسم هستیم.

استکبار جهانی وقتی متوجه شد که باید گزینه نظامی را از میان گزینه‌هاییش بردارد، به جنگ نرم روی آورد، از سریال‌های ماهواره‌ای شروع کرد و اینک به صورت برخط و آنلاین توسط رسانه‌های فارسی‌زبان درحال ترور عقاید مردم ایران است، آن‌ها مغزها را هدف گرفته‌اند و با افکار عمومی بازی می‌کنند تا بتوانند هم زنده بمانند و هم با دروغ‌ها و شیطنت‌های رسانه‌ای، جیب‌های خود را پُر کنند و چه کسی است که نداند این رسانه‌ها تنها امید صهیونیست‌ها هستند. روزی را خواهیم دید که افراد همین شبکه‌های فارسی‌زبان چگونه به دست اربابان خود ساکت می‌شوند. چون تا زمانی مفید هستند، حمایت می‌شوند وگرنه ناپدید می‌شوند و این، ذاتِ لیبرال‌ها است.

بنابراین، برافروختگی و تصمیمات عجولانه اجیرشده‌های رسانه‌ای دشمن موضوع عجیبی نیست. درواقع واژه‌هایی همچون آزادی بیان و رسانه آزاد، تنها یک پوشش برای ضربه زدن به کشورمان است.

آن‌ها بهتر از ما می‌دانند که افتتاح یکهزار و ۱۰۰ میلیارد ریال پروژه، آنهم طی یک هفته باعث ایجاد امید در بین مردم می‌شود. پس باید هرطور شده کاری می‌کردند تا افکار عمومی را به نقطه دیگری منحرف و همچنان از کلیدواژه فساد و دزدی استفاده کنند، فسادهایی که بذر آن را همفکران خودشان در مملکت کاشتند و بنا دارند نتایج آن‌ها را به نظام مقدس جمهوری اسلامی نسبت دهند و این، چیزی جز توهمات ذهنی آن‌ها نیست. « در هتل‌های چند ستاره نشستند و از معیشتِ مردم ایران و گرانی‌هایی که دوستان لیبرال‌شان ایجاد کردند دَم می‌زنند»

«یکی از این رسانه‌های معاند، شبکه فارسی‌زبان اینترنشنال است که همزمان با دوازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایران تاسیس شد» شبکه‌ای که کارکنانش در لندن مستقر هستند و بودجه‌اش را در ظاهر سعودی‌ها اما صهیونیست‌ها تامین می‌کنند.

همانطور که در قوانین نهاد نظارتی جزیره انگلیس (آفکام) آمده است محتوایی که مستقیم و یا غیرمستقیم منجر به کنش مجرمانه و یا بی‌نظمی شود و همچنین اشکالی از خبر که باعث تشویق و یا تبلیغ به حضور در فعالیت‌های تروریستی و یا اقسام دیگر اعمال مجرمانه و هنجارشکن شود، ممنوع است اما یادمان نرفته که همین شبکه، به صورت لحظه‌ای صحبت‌های سرکرده گروه تروریستی منافقین در آن همایش مضحک را پوشش می‌داد و منتشر می‌کرد. حالا تصور کنید این رسانه‌ تروریستی، برای ما نقش دایه عزیزتر از مادر را بازی می‌کند.

آن‌ها که در دولت مردمی آیت‌الله رئیسی، مُهره‌ها و جاسوس‌رسانه‌های خود را یکی پس از دیگری از دست می‌دهند، دست به کارهای نسنجیده و غیرحرفه‌ای می‌زنند و یکی از نمونه‌هایش، حمله به استاندار هرمزگان است که با وجود همه مشکلات توانسته طی ۹ ماه ۸۷۱ طرح عام‌المنفعه را به سرانجام برساند و این، نمونه واقعی جمله «ما می‌توانیم» است.

آری، رونمایی از کیف سرمایه‌گذاری هرمزگان و تحولات اقتصادی در این استان موجب شد تا این شبکه دشمن، شمشیر را از رو ببندد و با حرکتی عجولانه و تقطیع غیرحرفه‌ای صحبت‌های مهدی دوستی استاندار هرمزگان، آشفتگی خود را به نمایش بگذارد. اما غافل از اینکه دیگر دست آلوده‌شان برای ملت شهیدپرور ایران، رو شده است و این مردم هستند که قضاوت خواهند کرد…

در این ویدئو، متوجه افتضاح رسانه‌ای این شبکه صهیونیستی مقیم لندن خواهیم شد.

این رسانه‌ها که پولِ نانِ خوردن و خوش‌گذرانی‌هایشان از محل مالیات مردم کشورهای مقیم و خونِ کودکان و زنان و مردان بی‌گناهِ یمن و سوریه و فلسطین و کشورهای مظلوم دنیا تامین می‌شود، با روی کار آمدن یک دولت مردمی در ایران و قطع دست جاسوسان و افراد فاسدی که سال‌ها دستشان در جیب ما بود، منزوی شده و در لبه پرتگاه‌اند، چراکه دیگر سوژه‌ای نخواهند داشت که بخواهند برای نا امید کردن مردم استفاده کنند.

همه ما میراث‌دار بی‌کفایتی‌هایی هستیم که غرب‌گراها برایمان برجا گذاشتند. پس می‌طلبد هوشیار باشیم چون ارتش فشلِ رسانه‌ای دشمن برای نجات حیات خود ممکن است از هر فرصتی برای نا امید کردن‌مان استفاده کند.

« طی یک سال گذشته توفیقات امیدآفرینی داشتیم و این نشان‌ می‌دهد که روزهای خوبی در راه ایرانِ قوی است، به دولت مردمیِ اعتماد کنیم»

 • نرخ بیکاری در آذربایجان غربی یک رقمی شد/ کاهش حدود ۴ درصدی آمار بیکاران

  نرخ بیکاری در آذربایجان غربی یک رقمی شد/ کاهش حدود ۴ درصدی آمار بیکاران

  ارومیه – ایرنا – مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با…

 • تردد زائران در گذرگاههای مرزی با عراق به شرایط عادی بازگشت

  تردد زائران در گذرگاههای مرزی با عراق به شرایط عادی بازگشت

  استانها – ایرنا – بازگشت آرامش به فضای سیاسی عراق و تصمیم این کشور…

 • رشد ۵۷ درصدی ترانزیت خارجی از گمرکات گیلان

  رشد ۵۷ درصدی ترانزیت خارجی از گمرکات گیلان

  انزلی – ایرنا – ناظر گمرکات گیلان و مدیر کل گمرک بندر انزلی از رشد…

 • افزون بر ۶ میلیارد دلار کالا از استان بوشهر صادر شد

  افزون بر ۶ میلیارد دلار کالا از استان بوشهر صادر شد

  بوشهر – ایرنا – مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در پنج…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.