۱۳ طرح با هزینه ۲۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در قائمشهر به بهره برداری رسید

به گزارش ایرنا، فرماندار شهرستان قائمشهر روز سه شنبه در آیین بهره برداری از طرح های عمرانی، گفت: در آخرین روز از هفته دولت ۱۳ طرح با اعتباری افزون بر ۲۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در سطح این شهرستان به بهره برداری رسید.

جواد مولایی قرا با اعلام اینکه باشگاه ورزشی تنیس خاکی به مساحت حدود ۲ هزار متر مربع و با سرمایه گذاری ۲ میلیارد تومان و اشتغال یک نفر به بهره برداری رسید، افزود: به مناسبت هفته دولت سالن ورزشی چند منظوره روستای وسطی کلا در فضایی به مساحت یکهزار و ۲۰۰ متر مربع و با هزینه ای حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

وی دیگر طرحی که در آخرین روز از هفته دولت به بهره برداری رسید را چهار طرح برق رسانی با هزینه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.

فرماندار شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه اقامتگاه بومگردی با هزینه پنج میلیارد تومان و اشتغالزایی سه نفر در سطح این شهرستان به بهره برداری رسید، افزود: روکش آسفالت روستای ریکنده به کرچنگ به طول یک کیلومتر و اعتبار ۱۵ میلیارد ریال، روکش آسفالت روستای دیزآباد صنم به طول یکهزار و ۴۰۰ متر و هزینه یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان، آسفالت راه روستایی سنگتی به آسیابسر به طول یکهزار و ۵۰۰ متر و اعتبار ۱۸ میلیارد ریال، آسفالت راه روستایی قراخیل به طول یکهزار و ۵۰۰ متر و هزینه ۱۸ میلیارد ریال و آسفالت راه روستایی سوخته کلا دیزآباد به طول ۲ هزار متر و هزینه ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

مولایی در پایان از اجرای طرح هادی در روستای دیزاباد به مبلغ پنج میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر رییس جمهور و مشارکت مردمی خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.