یک واحد آموزشی بنیاد برکت در بروجرد به بهره‌برداری رسید

به گزارش ایرنا، نریمان سبحانی نیا روز سه شنبه در حاشیه افتتاح دبستان روستای زرشکه افزود: این واحد آموزشی در زمینی با زیر بنا ۴۵۹ متر مربع به مساحت یک هزارو ۳۰۰ متر مربع احداث شده است.

وی ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره ی شهیدان باهنر و رجایی اظهار داشت: مردم باید اهمیت آموزش و پرورش را بدانند و به این معنا برسند که امروز ثواب مدرسه سازی بسیار بالا است.

مدیرآموزش و پرورش بروجرد بیان کرد: از همین رهگذر است که بچه ها مدیر، مسجدی و خدمتگذار می شوند و انسان های ارزشمند از مجرای آموزش پرورش باید بگذرند و در آموزه های دینی ما آموزش از گهواره تا گور آمده است و شاید سخنی جامع تر و کامل تر از این برای اهمیت و فراگیری تحصیل نتوانیم بیان کنیم.
سبحانی نیا ادامه داد: پیامبر اکرم (ص) برای تعلیم آمدند و وقتی وارد مسجد شده و دیدند گروهی در حال بحث های علمی هستند، پیش آن ها نشست و آن ها را تشویق کرد؛ یعنی اگر یک عابد ارزشمند و مومن واقعی بخواهیم داشته باشیم، از رهگذر آموزش و پروش شکل می گیرد.

وی گفت: شهرستان بروجرد دارای ۶۰ هزار دانش آموز است که در ۴۳۰ واحد آموزشی مشغول به تحصیل هستند.

به گزارش ایرنا، آیین افتتاح و بهره‌برداری ز دبستان روستای زرشکه با حضور معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد، معاونت توسعه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش لرستان و جمعی از اعضای جلسه و پرسنل ستادی اداره اموزش و پرورش بروحرد برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.