گرشاسبی: احتمال خطر با برگزار نشدن انتخابات وجود داشت

به گزارش ایرنا، حمیدرضا گرشاسبی امروز (سه‌شنبه) در خصوص انتخابات فدراسیون فوتبال و حواشی پیرامون آن اظهار داشت: در آسیا می توانیم الگو باشیم اما این رفتارها را نفهمیدم برای چه بود. به خیر گذشت و احتمال خطر وجود داشت که البته با برگزاری انتخابات به خیر گذشت.

وی در پاسخ به این سوال که با همه این اتفاقات اکنون «مهدی تاج» به طور قطع رئیس فدراسیون فوتبال است یا خیر؟ توضیح داد: قرار نیست اتفاقی بیفتد. نمایندگان فیفا و ای اف سی با کسی شوخی ندارند. آنها اینجا بودند و فیفا در جریان همه چیز قرار می‌گیرد. وقتی اسامی روی تخته نوشته شده باید همه احترام بگذاریم. گذشته‌ها گذشته و باید همه چیزا را فراموش کنیم. باید به جام جهانی فکر کنیم و اگر مردم ایران را دوست داریم باید به خاطر دل مردم دست به دست هم بدهیم تا با تیمی پرقدرت به جام جهانی برویم.

گرشاسبی در پاسخ به این سوال که به نظر شما در آستانه جام جهانی نیمکت تیم ملی باید ثبات داشته باشد یا با تغییر آن موافق هستید؟ گفت: به هر حال برای این صحبت‌ها زود است اما بایستی با بازیکنان جلسه گذاشت. بازیکنان ما حرفه‌ای هستند و باید به پرچم کشور و زمین سبز فکر کنند. البته من نمی‌دانم چه اتفاقاتی قرار است رخ بدهد. انتخابات و رای گیری شفاف بود اما اتفاق دیشب مقداری شبهه ایجاد کرد. البته برخی از اعضای مجمع به شهر خودشان برگشتند چون فکر می‌کردند مراسم لغو شده است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان افزود: رد شدن انتخابات باید بر اساس قوانین باشد چون هیئت رئیسه فدراسیون این موضوع را قبول نکرد. بیانیه فدراسیون فوتبال در مورد لغو انتخابات از سوی هیئت رئیسه پذیرفته نشد.

وی در خصوص بازگشت دوباره کی‌روش نیز اظهار داشت: به نظرم برای این حرف‌ها زود است. باید تاج از فردا که مستقر شد ببینیم چه می کند. از حرف تا عمل زیاد راه است. شاید با بازیکنان تیم ملی جلسه گذاشت و نظر او هم عوض شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.