پایان ۱۲ سال انتظار مردم روستای بوانات برای زمین چمن در هفته دولت

علی زمانی سه شنبه در تشریح مهم ترین این طرح ها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بهره برداری از واحد مرغ مادر گوشتی با ظرفیت ۱۵هزار قطعه در روستای سیمکان بخش مرکزی در زمینی به مساحت ۱۵هزار متر مربع با اعتبار ۱۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان که ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان تسهیلات بانک کشاورزی از محل صندوق توسعه ملی و ۱۱ میلیارد تومان آورده متقاضی است و برای ۲۸ نفر شغل ایجاد شده است.
وی ادامه داد: افتتاح پروژه آسفالت معابر روستای بادبر با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در مساحت ۴ هزار و پانصد متر مربع با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهیاری روستای روستا صورت گرفت.
زمانی ادامه داد: اداره آبفا بخش مزایجان نیز با همکاری شرکت آب و فاضلاب استان فارس و بهره برداری از کانال آبیاری کشاورزی روستاهای عاصمی و آباده به طول ۴۵۰ متر و با اعتبار ۵۳۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به ثمر رسیدن پروژه ۱۲ ساله افزود: همچنین افتتاح پروژه سالن ورزشی روستای منج با مساحت هزار و ۱۰۰ متر مربع و با اعتبار ۳ میلیارد تومان که سال ۱۳۸۹ این پروژه کلنگ زنی و امسال افتتاح شد.
فرماندار بوانات افزود: بهره برداری از زمین چمن مصنوعی دانش آموزی روستای منج با مساحت۶۰۰ متر مربع در مدرسه شهید خوش نمک با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان و زمین چمن مصنوعی دانش آموزی شهر بوانات به مساحت هزار و ۲۰۰ متر مربع در مدرسه حضرت ولیعصر (عج) با ارزش یک میلیارد تومان از اعتبارات نوسازی مدارس نیز از دیگر برنامه های هفته دولت امسال بود.
وی ادامه داد: همچنین کلنگ زنی فاز اول پیاده رو کنار گذر نیکان شهر بوانات، افتتاح روکش حفاظتی (اسلاری سیل) به طول ۲۰ کیلومتر و با اعتبار ۱۶ میلیارد تومان وکلنگ زنی مجتمع ستاره شهر با اعتبار اولیه ۱۸ میلیارد تومان از دیگر طرح های هفته دولت در این شهرستان بود.
شهرستان بوانات در ۲۳۱ کیلومتری شمال شرقی شیراز قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.