فرماندارگناوه: مطالبات دیرینه مردم این شهرستان اجرایی و افتتاح شد

به گزارش ایرنا، محمدتقی صفری روز سه شنبه در یادواره شهدیان رجایی و باهنر و تجلیل از کارمندان نمونه این شهرستان افزود: احترام و خدمت رسانی به مردم به عنوان وظیفه و تکلیف بوده که نظام مقدس جمهوری اسلامی بر گردن ما گذاشته است.

صفری گفت: آغاز عملیات اجرایی کارخانه فولاد در این شهرستان با ۱۵ هزار میلیارد تومان از پروژه های شاخص و حایز اهمیت بود که سال ها در اننظار آن بودیم.

فرماندارگناوه افزود: این پروژه خاصیت و مزایای زیادی دارد که از جمله دست اندرکاران آن افراد بومی شهرستان هستند و نقش بسزایی در ایجاد اشتغال و رفع بیکاری جوانان می کند.

وی اجرای فاز اول لایروبی خور بندر ریگ به طول ۳ کیلومتر را از دیگر پروژه های مهم هفته دولت و از کارهایی زیربنایی دانست که با ۷۸ میلیارد تومان اعتبار انجام می‌شود.

صفری افزود: برای جلوگیری از رسوب مجدد در خور این بندر که نگرانی مردم است کارهای کارشناسی و تدابیر و اقدام های مناسبی اتخاذ خواهد شد.

فرماندار گناوه طرح توسعه کارخانه جوجه کشی همتی نژاد با ظرفیت سالانه تولید ۳۳ میلیون قطعه ،عملیات اجرایی پل جدید سید رضا و تداوم تعریض این محور تا سه راهی چاهبردی ،از دیگر طرح های مهم هفته دولت در این شهرستان است.

وی ادامه داد: اجرای طرح جاده کمربندی گناوه به عنوان اتصال کلیدر جنوب – شمال کشور نیز در ۸ کیلومتر آغاز شده است.

وی گفت: اجرای جاده ساحلی روستاهای ساحلی مال خلیفه، مال قاید و قلعه حیدر ، افتتاح و اجرای چندین طرح بهداشتی ، ورزشی و اقتصادی از دیگر برنامه های مهم در هفته دولت امسال است.

صفری بیان کرد: پروژه فاضلاب کوی بسیجیان که چندین سال متوقف شده بود ، با تلاش مجمومه آب و فاضلاب به بهره برداری رسید.

وی افزود: طبق قول مدیرعامل آب و فاضلاب استان بوشهر ، پس از پایان ۱۴ کیلومتر شبکه فاضلاب در سال جاری، سپس مابقی نقاط دیگر اجرایی خواهد شد.

فرماندار گناوه گفت: عملیات اجرایی پیست تارتان نیاز مبرم ورزشکاران از دیگر پروژه های مهم هفته دولت و از مصوبات سفر رئیس جمهور است که شروع شد.

وی ادامه داد: احداث سالن ورزشی هزار و ۵۰۰ نفری چندمنظوره بانوان نیز در دستور کار قرار گرفته است و اجرایی خواهد شد.

صفری بیان کرد: در حوزه سلامت مبلغ ۱۰ میلیارد تومان پیش بینی در بودجه امسال جهت تجهیزات بیمارستان ها شده است.

وی گفت: در روستاها نیز در حوزه های مختلف کارهای زیرساختی ، احداث چمن مصنوعی ، راه و آسفالت در هفته دولت انجام شده است.

فرماندار گناوه گفت:هفته دولت بهترین فرصت و بهره گیری برای آموختن خیلی از نکات و مسایل مهم در جامعه در خدمت رسانی و احترام به مردم با الگوگیری از سیره و منش شهیدان رجایی و باهنر است.

فرماندارگناوه: مطالبات دیرینه مردم این شهرستان اجرایی و افتتاح شد

امام جمعه گناوه گفت: ایران اسلامی قربانی تروریسم شده و بیش از ۱۷ هزار شهید که بهترین و پاک ترین یاران وفادار به انقلاب بودند، به دست منافقان کوردل به درجه رفیع شهادت نایل شدند.

حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی افزود: در برهه کنونی وظیفه داریم در برابر جنگ نرم دشمن که به دنبال مبارزه با عناصر انقلاب و ولایت و تغییر دادن افکار مردم است ، باید واقعیت و حقیقت انقلاب را با شناخت کافی برای نسل کنونی جامعه تبیین و بازگو کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مردم غیور ایران اسلامی بارها وفاداری خود را به رغم مشکلات به اثبات رساندند و در این برهه نیز با خدمت رسانی و گره گشایی مسئولان در رفع مشکلات و با اتحاد و همدلی از این پیچ تاریخی و جنگ اقتصادی و رسانه ای دشمن با عنایت خداوند عبور خواهیم کرد.

در پایان این آیین از کارمندان نمونه ادارات شهرستان گناوه تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.