ضرورت اهتمام مسوولان نسبت به پیگیری تخصیص اعتبارات ملی

به گزارش ایرنا، علی حدادی عصر سه‌شنبه در نشست شورای شهرستان ساوجبلاغ اظهار داشت: در بخش بهداشت و درمان و فضاهای آموزشی نیز اعتبارات ملی تخصیص یافته که این مهم نیز نیازمند پیگیری دستگاه‌های مربوطه است.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به احداث بیمارستان تامین اجتماعی در شهر هشتگرد اظهار داشت: زمین تحویل شده از سوی شهرداری هشتگرد مالکیت غیر دارد و باید هر چه سریعتر، شهرداری از اراضی که متعلق به خود بوده، زمینی را برای احداث بیمارستان به سازمان تامین اجتماعی واگذار کند.

وی در ادامه با اشاره به عدم تمایل برای سکونت مردم در شهر جدید مهستان و وجود خانه‌های خالی از سکنه در این شهر از مسوولین این شهر خواست نسبت به توسعه زیرساخت‌های این شهر اهتمام بورزند و تصفیه خانه شهر را ارتقاء داده و کیفیت زندگی در شهر را افزایش دهند.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: لکه‌های صنعتی شهرستان باید تعیین تکلیف شده و ناحیه صنعتی تبدیل شوند.

حدادی همچنین به اصلاح پهنه بندی کشاورزی در راستای آمایش سرزمینی اشاره کرد و گفت: در تلاش هستیم با طرح در مجلس ایرادات سند آمایش سرزمینی البرز را اصلاح کنیم و امیدواریم با انسجام و همدلی دولت و مجلس انقلابی، شاهد ایجاد امید به آینده درخشان در دل مردم باشیم.

وی در پایان به شهرداران تذکر داد از فروش زمین برای ایجاد درآمد خودداری کنند چرا که فروش زمین برای شهرداری‌ها درآمد پایدار ایجاد نمی‌کند بلکه آفتی جدی در رویکرد درآمدزایی شهرداری ‏ها به حساب می‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.