سه طرح محرومیت‌زدایی در شهرستان سوادکوه شمالی افتتاح شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، طرح های افتتاح شده شامل ۲ واحد مسکن روستایی و یک طرح اشتغال‌زا بود که برای ساخت و تکمیل آنها چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شد.

استاندار مازندران در بدو ورود به روستای نفت چاه سوادکوه شمالی و پیش از برگزاری آیین افنتاح در جمع مروم این روستا حاضر شد و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آنان قرار گرفت.
مردم روستای نفت چاه، معضل زباله، نداشتن راه دسترسی مناسب، کمبود آب و آرد، نبود درآمد پایدار برای دهیاری و همچنین نداشتن شغل را از عمده مشکلات روستا عنوان کردند و از نماینده عالی دولت در مازندران خواستار اتخاذ تدابیر لازم برای رفع آنها شدند.

سیدمحمود حسنی پور نیز در این دیدار و گفت و گوی گرم و صمیمی که به صورت چهره به چهره برگزار شد، دستورات لازم را برای رفع مشکلات صادر کرد.

سیدمحمود حسینی پور استاندار مازندران

استاندار مازندران همچنین با حضور در مسجد روستای سفید کوه با اعضای شورای اسلامی این روستا نیز دیدار کرد و از نزدیک در جریان مشکلات اهالی این روستا قرار گرفت و خواستار اتخاذ تمهیدات لازم توسط مسئولان دستگاه های اجرایی ذیربط برای رفع مشکلات شد.

در هفته دولت امسال کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران ۴۰۰ طرح اشتغالزا با صرف هشت هزار میلیارد ریال اعتبار و با اشتغالزایی ۱۷ هزار نفر را افتتاح کرد.

همچنین در این ایام عملیات اجرایی ساخت ۱۰۲ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در مازندران آعاز شد.

در تقویم رسمی کشورمان دوم تا هشتم شهریور ماه هفته دولت نامگذاری شد که علاوه بر این گرامیداشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر و روز مبارزه با تروریسم از دیگر عناوین این هفته است.

همزمان با آغاز هفته دولت بهره برداری از ۳۸۸ طرح عمرانی، اقتصادی و زیربنایی استان با سرمایه گذاری بیش از ۲هزارو ۵۵ میلیارد تومان آغاز شده است .همچنین در این هفته کلنگ ۴۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۸۲ میلیارد تومان در استان به زمین زده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.