سری‌آ ایتالیا؛ توقف میلان در اردوگاه ساسولو

به گزارش ایرنا، تیم‌ فوتبال ساسولو در این هفته و در چارچوب رقابت‌های فوتبال سری آ ایتالیا در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ پذیرای آث‌میلان بود، دیداری که از ساعت ۲۱ آغاز شد و دو تیم در ورزشگاه خانگی ساسولو به مصاف هم رفتند.

میلان که قبل از این بازی با ۷ امتیاز و تنها به خاطر تفاضل گل نسبت به ناپولی در رده دوم قرار داشت در شرایطی به میدان رفت که در ۱۹ دیدار متوالی لیگ شکست نخورده و در برابر تیم رده سیزدهمی سری‌آ نیز به دنبال کسب نتیجه بود.

از سویی دیگر میزبان در سه هفته ابتدایی لیگ یک برد، باخت و تساوی را به دست آوده بود و با ۴ امتیاز در میانه‌های پائین جدول قرار داشت. آنها در هر ۶ دیدار قبلی خود برابر میلان شکست خورده بودند و در این دیدار خانگی سعی در کسب نتیجه داشتند.

دو تیم با این شرایط به مصاف هم رفتند، در نمیه نخست و در دقیقه ۲۳ ساسولو یک فرصت و بخت مسلم را برای گلزنی داشت اما دومنیکو براردی از روی نقطه پنالتی در امر گلزنی ناکام ماند تا بازی در ۴۵ دقیقه اول با تساوی بدون گل خاتمه یابد.

در نیمه دوم نیز تلاش دو تیم نتیجه ای در بر نداشت و بازی با همان تساوی بدون گل خاتمه یافت. تا ساعاتی دیگر و از ۲۳:۱۵ آاس رم به مصاف مونزا می رود و اینتر رو در روی کرمونزه قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.