حسینی: مقابل نساجی ضرر کردیم/ نباید به سمت داور هجوم ببریم

به گزارش ایرنا، مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل نساجی مازندران در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: بازی خیلی دشواری بود. بچه‌های ما خیلی خوب توانستند نساجی را کنترل کنند. هیچ موقعیتی به این تیم ندادیم. به اندازه‌ای که بتوانیم بازی را ببریم موقعیت خلق کردیم و به تیرک دروازه حریف هم زدیم. بچه‌ها باید کار را تمام می‌کردند با این حال با توجه به تیم جوانی که داریم امیدوارم بتوانیم در ادامه راه موفق باشیم.

وی درباره داور خاطرنشان کرد:‌ صحنه‌ای که اتفاق افتاد خیلی دور بود. کسی می‌تواند اظهارنظر کند که به آن صحنه نزدیک باشد. دروازه‌بان ما می‌تواند اظهارنظر کند اما اتفاقی که افتاد این بود که در این صحنه بازی از دست داور در رفت. بازی درگیرانه شد و داور تنها هفت دقیقه وقت اضافه گرفت. در نهایت ما ضرر کردیم. اگر بازی با همان روند ادامه پیدا می‌کرد برای ما بهتر بود. سایپا و هوادار در این زمین بازی می‌کنند و استقلال هم در این زمین تمرین می‌کند. این زمین خیلی مشکل دارد ولی ما چاره‌ای نداریم. استادیوم اختصاصی نداریم شرایط ورزشگاه شهرقدس هم فراهم نیست.

سرمربی تیم پیکان درباره خرید شرزود تیمروف بیان داشت: تیمروف بازیکن خوبی است. دیروز قراردادش را بست و در دقایقی که هم بازی کرد، پاس خوبی داد. او می‌تواند به ما کمک کند و کیفیت خوبی دارد.

وی درباره اظهارات حمید مطهری و بازیکنان نساجی مبنی بر اینکه بازیکن پیکان با داور به زبان ترکی صحبت کرد و در نتیجه نظرش درباره اعلام پنالتی عوض شد، تصریح کرد: بازیکن ما وقتی با داور صحبت می‌کرد، از ما دور بود. من نمی‌توانم بگویم او به داور چه گفت. به نظر شما می‌شود بازیکن ما با داور با زبان ترکی صحبت کند و داور نظرش را عوض کند؟ به نظر شما داور اعتبار خودش را خراب می‌کند؟

سرمربی تیم فوتبال پیکان در خصوص آمدن کمک داور ویدئویی(VAR) گفت: داوران، داوران سالمی هستند. من نمی‌توانم بگویم این برخورد انجام شد یا نشد. اگر داور پنالتی می‌گرفت و پنالتی نبود در حق ما جفا می‌شد و اگر برعکس می‌شد در حق حریف اجحاف بود. اینجا کمک داور ویدئویی می‌توانست کمک کند. بازی پاری‌سن‌ژرمن و موناکو را دیدید که کمک داور ویدئویی چه کمکی کرد. در این صحنه‌ها نباید به سمت داور هجوم ببریم و باید VAR را به ورزشگاه‌ها بیاوریم.

حسینی در پایان درباره انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال اذعان داشت:‌ تاج فرد کارکشته‌ای است. فوتبال ما بیمار است و از نظر سخت‌افزاری باید برنامه‌ریزی کنند تا فوتبال ما درست شود. این فوتبال نیاز به کار جهادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.