جراحی اقتصادی در بلند مدت موجب رشد اقتصادی و کاهش فساد می‎شود

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن ابوترابی فرد عصر سه شنبه در آیین اختتامیه جشنواره شهید رجایی قزوین افزود: ما باید برای تحول در نظام اداری و اقتصادی کشور به طور جدی بکوشیم چرا که در حال حاضر وضعیت در این حوزه متناسب با اهداف و آرمان های تعریف شده نیست.

وی با بیان اینکه برای هزینه کرد منابع به شکل مناسب باید برنامه ریزی مناسبی داشته باشیم، اظهار داشت: بیشتر اعتبارات کشور صرف هزینه های جاری می شود و هزینه کرد منابع به این شکل یک نقطه آسیب است که باید آنرا حل کنیم.

امام جمعه موقت قزوین گفت: همین امروز باید برای تحول در نظام اداری کشور بکوشیم و اقدام کنیم و فردا برای این کار دیر است.

وی با تاکید بر اینکه در حوزه تولید علم باید قدم های بزرگتر و بیشتری را برداریم،افزود: فعالیت در این حوزه اقتدار نظام ما را در عرصه بین الملل بیش از پیش نمایان می کند.

حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد در ادامه با بیان اینکه یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی این بوده که فاصله دانش تا فناوری را کوتاه کرده است،افزود: علم موقعی گره گشاست که در وقت تصمیم گیری و عمل به کمک بیاید.

امام جمعه موقت تهران در ادامه خواستار تلاش مسوولان استان قزوین به سهم خود برای بهبود وضعیت نظام اداری شد و اظهار داشت: منابع این استان کفاف هزینه های آنرا می دهد به شرطی که اجازه استفاده از آن در داخل وجود داشته و اختیارات لازم در این خصوص به مدیران استانی داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.