۶۶ طرح مخابراتی و برق‌رسانی در مراغه افتتاح شد

به گزارش ایرنا، معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه روز دوشنبه در حاشیه افتتاح طرح‌های برق رسانی به خبرنگار ایرنا گفت: احداث پست هوایی دانشکده علوم پزشکی و جاده علویان، منطقه کمربندی شرقی، خیابان اوحدی، نیرورسانی به ۸۰۰ واحد آپارتمان، توسعه شبکه فشار ضعیف ۴۰ خانوار، احداث خط هوایی روستای «سرگیزه» تا «چوان‌باغ‌» و «شلیلوند» تا «کرمجوان» از جمله این طرح‌هاست.

«داود اسدیان» از دیگر طرح‌های افتتاحی روز جاری در حوزه مدیریت برق به نیرورسانی به باغات، کارخانجات و سرخانه‌ها، اصلاح و بهسازی شبکه فشار ضعیف و متوسط روستاهای «ساروجه» و «تازه‌کند علیا»، «چکان»، «آغبلاغ‌ فتوحی»، «سونکش» و «ینگجه» اشاره کرد که در مجموع ۳۳ میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان برای آنها هزینه شده است.

وی یادآوری کرد که مراغه در حوزه برق خوشبختانه طی یک‌سال گذشته خاموشی نداشت؛ این در حالی است که مردم در سال‌های قبل شاهد خاموشی‌های مکرر بوده‌اند.

وی با بیان اینکه ۳۰ میلیارد تومان نیز برای طرح‌های افتتاحی روز جاری در حوزه مخابرات هزینه شده است، بیان کرد: راه‌اندازی سایت «بی تی اس» گلشهر و روستای «گویجه قلعه»، کافو نوری شهرک صنعتی از مرکز «خانقاه»، کافو نوری از مرکز اوحدی و کافو نوری روستای «اصفهانجیق» جزو این طرح‌هاست.

فرماندار مراغه همچنین تاکید کرد: دولت مردمی با تمام توان در مسیر خدمت‌رسانی و خدمتگزاری به صاحبان اصلی نظام یعنی مردم قدم برمی‌دارد و اقدامات دولت در اولین سال فعالیتش با وجود اینکه همچنان کشورمان در شرایط تحریم قرار دارد، نشان‌دهنده جدیت مسئولان در تحقق وعده‌های دولت مردمی است.

به گزارش ایرنا فرمانداری مراغه پیش از این اعلام کرده بود که ۹۳ طرح تولیدی، خدماتی و عمرانی با ۲۳۴ میلیارد و ۱۹۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان هزینه طی هفته دولت امسال در این شهرستان افتتاح و ۱۲ طرح دیگر کلنگ زنی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.