۱۳ پروژه عمرانی و خدماتی در بخش نشتا تنکابن به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگار ایرنا ، از این میزان اعتبار ۲۲۰ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال سهم دولت ، ۱۲۷ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال سهم دهیاری ها و مشارکت مردمی و ۱۲۷ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال سهم بخش خصوصی است.
احداث ساختمان و تجهیز مرکز بهداشتی درمانی روستای کترا ، تعریض ، زیرسازی و آسفالت خیابان ، توسعه ، اصلاح و مقاوم سازی شبکه توزیع برق ، احداث گلخانه سرپوشیده ، اجرای فیبر نوری ، نصب کافو ، رادیو و دکل تقویت شبکه همراه اول ، اصلاح ، ترمیم و شن ریزی جاده عشایری داکو و گابیون بندی جهت تثبیت خیابان و پل از جمله این پروژه ها بود.
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان تنکابن در آیین افتتاح این پروژه ها گفت : مشارکت مردم و دهیاری ها در اجرای پروژه های بخش نشتا مثال زدنی است و در راستای سیاست های دولت سیزدهم صورت گرفته است.
مظاهر معافی افزود : اتمام پروژه های نیمه تمام در اولویت برنامه های ما قرار دارد و در این راستا باید از بخش خصوصی درقالب قراردادهای مختلف استفاده شود و منتظر بودجه دولتی نماند.
وی توسعه و تقویت زیرساخت های شهرستان را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: ایجاد ارزش افزوده در منطقه می تواند به جبران عقب ماندگی ها و رونق اقتصادی کمک کند.
وی یاد آور شد : اتمام پروژه های نیمه تمام با توجیه اقتصادی در اولویت شهرستان قرار دارد.
در هفته دولت ۱۱۹ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۶۴ میلیارد و ۶۶۵ میلیون تومان در شهرستان تنکابن افتتاح یا کلنگ زنی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.