۱۳ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان سرعین افتتاح و کلنگ‌زنی شد

به گزارش ایرنا ، سیدحامد عاملی استاندار اردبیل روز دوشنبه در آیین افتتاح این طرح‌ها گفت: در مجموعه شهرستان سرعین در یکسال گذشته اقدمات مهمی در حوزه جاده‌های روستایی ، طرح هادی ، بخش آبرسانی و سرمایه‌گذاری در حوزه اقتصادی انجام شده و از زحمات امام جمعه و فرماندار سرعین در تحقق طرح‌های مهم این منطقه قدردانی می‌شود.

وی هدف از سفرهای هفته دولت مسئولان استان به شهرستان‌ها را ارزیابی اقدامات انجام شده در سال گذشته ، بررسی نواقص و برنامه‌ریزی برای اجرا و تکمیل طرح‌های اولویت‌دار ذکر کرد.

وی همچنین با گرامیداشت هفته دولت شهیدان رجایی و باهنر را بهترین الگوی برای مسئولان از نظر درس‌آموزی دانست و افزود: این عزیزان در طول دوران خدمت فقط در فکر خدمات‌رسانی به مردم بودند و به معنای واقعی در کنار مردم بودند ، در کنار مردم بودن را فیلم و نمایش ندانسته و برای خود امتیازاتی از بابت موقعیت خود قائل نشدند.

وی ادامه داد: این شهدا آنچه برای خود قائل بودند را برای مردم را نیز می‌خواستند.

استاندار اردبیل افزود: به فرموده مقام معظم رهبری ویژگی بارز این شهدا این بود که اهل ریا و تظاهر نبودند ، از آفت‌های مدیریتی دور بودند ، دنبال اسم ، عکس و فیلم نبودند و خدمت واقعی را انتخاب کردند.

عاملی خاطرنشان کرد: در سال گذشته که دولت سیزدهم به مسند کار آمد ، یکی از مهم‌ترین بحث‌ها این بود که با توجه به شرایط جامعه و انتظارات مردم استان اردبیل در حوزه‌های مختلف و خدماتی که باید به مردم ارائه می‌شد برنامه‌ریزی جدی انجام شود.

وی اولین قدم را بررسی وضعیت استان ، تعریف و تدوین برنامه‌ای منسجم برای تحقق این شرایط دانست و ادامه داد: مهم‌ترین بحث این بود که وضعیت استان اردبیل در حوزه‌های مختلف از جمله حوزه زیرساخت‌ها ، اقتصادی و حوزه‌های فرهنگی ، آموزشی و تربیتی چگونه است و در مسیر حل مشکلات چگونه باید حرکت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: همه مسئولان مسئولیت سنگینی بر گردن داریم و اگر فکر کنیم که با روزمرگی کارها پیش می‌رود سخت در اشتباه هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.