نعلچگر: ساپینتو نیاز به زمان دارد؛ حالم خوب است

«رضا نعلچگر» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به شایعه بیماری‌اش، اظهار داشت: یک ماه پیش کرونا گرفتم و به بهبودی کامل رسیدم، امیر قلعه‌نویی اطلاع دقیقی از شرایط من نداشت و در برنامه تلویزیونی که حضور یافت اعلام کرد که برای سلامتی وی دعا کنید و خیلی ها تصور کردند مشکل بزرگی دارم. خدا رو شکر شرایطم خوب است و از همه عزیزانی که جویای احوالم شدند و تماس گرفتم ممنون هستم.

وی افزود: استقلال نسبت به گذشته تغییرات زیادی نداشته و تقریبا ترکیب تیمی که فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شد، حفظ شده است. این تیم فقط با یک تغییر بزرگ روبرو شد و جایگزینی ساپینتو به جای فرهاد مجیدی بود. فصل گذشته تیم اندیشه‌های ایرانی داشت و در این فصل با اندیشه‌های خارجی به زمین می‌رود.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال در بازی با سپاهان با سیستم سه مدافع بازی کرد و مغلوب شد. در بازی با ملوان در نیمه اول همان روش را به کار گرفت و یک گل خورد اما وقتی به دفاع چهار نفره روی آورد برنده از زمین خارج شد و ساپینتو تصمیم گرفت در دیدار برابر مس کرمان نیز تغییری در روش و تاکتیک استقلال به وجود نیاورد تا سه امتیاز کامل مسابقه را کسب کند.

نعلچگر تصریح کرد: اینکه بخواهیم درباره ساپنتو قضاوت داشته باشیم زود است، او به عنوان یک خارجی نیاز به زمان دارد تا بتواند افکار تاکتیکی‌اش را در استقلال پیاده کند.

و ی در خصوص رفتار مدیران استقلال با ارسلان مطهری تاکید کرد: رفتاری که با ارسلان صورت گرفت درست نبود. او بازیکن متعصبی است که عشق و علاقه‌اش را به استقلال بارها نشان داده و نباید مدیران باشگاه با او چنین رفتاری را انجام می‌دادند. البته وی با توجه به علاقه‌ای که به استقلال دارد این بی‌انصافی را فراموش می‌کند.

بازیکن اسبق استقلال گفت: انتخابات فدراسیون فوتبال نزدیک است و امیدوارم هر فردی که به ریاست رسید بتواند به فوتبال ایران کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.