شهرداری دامغان ۱۲ میلیارد تومان طرح هفته دولت افتتاح کرد

سید محمد تقوی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: طرح بهسازی میدان امام رضا (ع) و ساماندهی و احداث بلوار جهاد (آزادگان) در ورودی غربی شهر دامغان همزمان با هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

وی ادامه داد: بهسازی میدان و پارک امام رضا (ع) در مساحت ۲۵ هزار مترمربع و با اعتبار پنج میلیارد تومان شامل بتن‌ریزی پیاده‌روها، اجرای دیوار سنگی، نصب برج نوری و انجام روشنایی مناسب، احداث پیاده‌رو و سکوهای نشیمن آماده بهره‌برداری شد.

تقوی خاطرنشان کرد: طرح ساماندهی بلوار جهاد در ورودی غربی دامغان به متراژ یکهزار مترمربع و با اعتبار هفت میلیارد تومان شامل دیوار سنگی پیاده‌روسازی، اجرای جدول، طراحی جاده کُندرو، زیرسازی و انجام آسفالت، ایجاد محیطی برای استراحت و رفاه مسافران و زیباسازی شهری به مساحت ۶ هزار و ۳۰۰ مترمربع به بهره‌برداری رسید.

وی بیان کرد: بهبود عبور و مرور، زیباسازی فضای شهری، ایجاد محیط مناسب در جهت رفاه اجتماعی مردم و رفع مشکلات ترافیکی، از مهم‌ترین اهداف شهرداری دامغان در راستای اجرای طرح های مدیریت شهری است.

شهردار دامغان گفت: همکاری دستگاه‌های اجرایی با مجموعه شهرداری، یکی از عوامل مهم در جهت پیشرفت شهری است که انتظار داریم تا بدهی ادارات به این نهاد پرداخت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.