‌افتتاح کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سیب و سوران

عطاء اله اکبری روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این پروژه با زیبای ۸۷۰ متر مربع دارای سالن اجتماعات با زیربنای ۳۳۴ متر مربع و با گنجایش ۱۶۱ نفر با برخورداری سیستم آکوستیک صوتی و اعلام و اطفاء حریق، سالن کتابخانه، اتاق قصه‌گویی کارگاه نقاشی و سفالگری است.

وی ادامه داد: در مجموع ۴۰ هزار میلیون ریال اعتبار برای ساخت این پروژه هزینه شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر ۱۹ پروژه ساختمان های دولتی و تاسیسات عمومی توسط این اداره کل در محدوده شهرهای تحت پوشش این اداره کل در دست احداث است.

وی افزود: احداث ساختمان فرمانداری شهرستان های هامون، تفتان و گلشن، ساختمان ثبت اسناد و املاک در شهرستان های هیرمند و سیب و سوران، پارک اداری در شهرستان های زهک، سیب و سوران و مهرستان و بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی شهرستان زابل از مهمترین پروژه های ساختمان های دولتی و تاسیسات عمومی در دست اقدام‌ این اداره کل در استان بشمار می رود.

اکبری ادامه داد: همچنین مصلی شهر زاهدان، فاز یک مصلی شهرستان نیمروز، مجتمع فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرستان های زاهدان، مهرستان، و هامون و احداث ۲ باب کتابخانه در شهرستان خاش را از دیگر پروژه های مهم در دست احداث اداره کل راه و شهرسازی استان ذکر کرد.
وی افزود: زیربنای ۱۹ پروژه ساختمان های دولتی و تاسیسات عمومی در دست احداث این اداره کل ۹۱ هزار و ۶۶۱ متر مربع است که با تخصیص اعتبارات لازم می‌توان با سرعت بیشتری این پروژه‌ها را تکمیل و برای خدمت‌رسانی به مردم تحویل حوزه مربوطه داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.