افتتاح بیش ۲۰ طرح عمرانی در رضوانشهر

فرماندار رضوانشهر روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: این طرح های عام المنفعه شامل آسفالت راه روستایی، برق رسانی، طرح های مدیریت شهری، درمانگاه شبانه روزی سلامت پره سر، طرح آبخیزداری به منظور جلوگیری از رسوبات و سیلاب، بهسازی و همچنین دیوراه گابیونی و لوله گذاری راه روستایی می باشد.

سید نادرصفوی بیان کرد: در ادامه برنامه های هفته دولت، پروژه های امور توزیع برق رضوانشهر با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال به صورت متمرکز در روستای شادکوه بخش مرکزی این شهرستان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

وی عنوان کرد: این پروژه ها شامل ۳ هزار و نهصد و چهل متر خط ۲۰ کیلو ولت، ۲۰ دستگاه ترانس، بیست و سه هزار و یکصدو سی و هشت متر کابل خودنگهدار با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال و با رشد ۱۰۳ درصدی نسبت به اعتبارات سال گذشته به بهره برداری رسید.

وی همچنین گفت: بهره برداری از پروژه های عمران شهری شهرداری رضوانشهر با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد از دیگر طرح های مورد افتتاح در این شهرستان بود.

فرمانداری رضوانشهر در ادامه با اشاره به پروژه های عمران شهری شهرداری پره سر گفت: در سطح شهر پره سر هم طرح های مدیریت شهری با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

صفوی همچنین با اشاره به ۱۷ طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۳۴۰ میلیارد ریال در سطح مناطق مختلف رضوانشهر و پره سر گفت: این طرح شامل راه روستایی و معابر عمومی می باشد.

طی هفته دولت در شهرستان رضوانشهر تعداد ۴۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۷۱۰ میلیارد ریال با ظرفیت اشتغالزایی ۱۳۵ نفر به صورت مستقیم مورد بهره برداری قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.